«Батьківщина» і Тимошенко стали лідерами довіри громадян

batkivshina

Якщо б вибори Президента України відбулися в середині березня, на них перемогла б Юлія Тимошенко. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології. Серед тих, хто визначився і пішов би на вибори, 20,9% проголосували б за Тимошенко. За діючого главу держави Петра Порошенка проголосували б 17,9%, за Олега Ляшка — 12,0%, за мера Львова Андрія Садового — 10,3%, за екс-міністра оборони Анатолія Гриценка — 9,6%, за лідера «Опозиційного блоку» Юрія Бойка — 9,5%, за лідера «Свободи» Олега Тягнибока — 4,1%.
У разі виборів до Верховної Ради, згідно з цим опитуванням, за «Батьківщину» готові голосувати 18,6% тих, хто визначився зі своїм вибором. Ще 13,2% готові голосувати за «Опозиційний блок», 11,4% — за «Блок Петра Порошенка», 10,9% — за «Самопоміч», 10,9% — за Радикальну партію, 6,2% — за «Свободу», 5,1% — за «Громадянську позицію», 4,1% — за партію «Рух за очищення» (наразі такої партії не існує), 2,6% — за «УКРОП», 2,5% — за «Національний рух Дмитра Яроша». Партія прем’єра Арсенія Яценюка, яка виграла минулі вибори, здатна набрати лиш 1,9%.
Опитування проводилося з 23 лютого по 8 березня 2016 року. Методом особистого інтерв’ю опитано 2039 респондентів, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім Криму). У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий