Сергій Євтушок назвав умови, за яких можна говорити про ринок землі

apm5786-690x450

Ринок землі можливий лише за умови, якщо в нашій країні буде подолано рейдерство, корупція, покращиться стан економіки, буде проведена інвентаризація земель, а коли права власників будуть захищені.

Про це сказав народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у ефірі телеканалу NewsOne.

«Чому ми в парламенті продовжували мораторій на рік? А тому, що не було голосів на більш тривалий термін. Наразі в країні безліч випадків захоплення землі, багато земель перебувають не під контролем держави. Ми тоді зрозуміли, що спочатку треба провести повний аудит, аналіз, що відбувається з землею, зупинити рейдерські захоплення. І тоді, лише через ухвалення закону про обіг земель, ми могли б думати про ринок землі», – зазначив він.

Сергій Євтушок також наголосив на необхідності покращити економічну складову, щоб ми продавали землю за ринковою ціною: «Адже на сьогодні власники паїв за безцінь готові продати, аби було їм за що жити».

Представник «Батьківщини» також застеріг, що при відкритті ринку землі важливо, щоб вона «продавалась у державу», щоб не було так, коли багатство України купуватимуть іноземці, зокрема це можуть бути особи, які представляють країну-агресора Росію.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий