«Сила права» подала заяву до СБУ про вчинення Порошенком злочинів, що ставлять під загрозу суверенітет України

senchenko-1

Голова Всеукраїнського правозахисного руху «Сила права», Координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко Андрій Сенченко подав до СБУ заяву про вчинення Президентом України Петром Порошенком кримінальних правопорушень.

Йдеться про злочини, передбачені частиною 1 статті 111 (Державна зрада) та частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем).

У документі наводяться докази системного й умисного невиконання главою держави покладених на нього обов’язків в частині реалізації «Меморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї», а також у зв’язку з незаконним підписанням і систематичними неконституційними спробами реалізації т.зв. «Мінських угод», які суперечать Конституції України і ставлять під загрозу суверенітет української держави.

Також юристи «Сили права» завершують роботу з підготовки заяви про вчинення Президентом України – Верховним головнокомандувачем Збройних Сил Петром Порошенком – злочину, наслідком якого стала Іловайська трагедія, що супроводжувалася численними людськими жертвами.

Переглянути заяву можна тут.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий