Україна завадила російському лобі у ПАРЄ змінити процедуру скасування санкцій, – Сергій Власенко

apm2670-690x450

Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію щодо РФ. Документ міг запустити механізм, який би прикінцево відібрав у Асамблеї можливість накладати санкції на національні делегації. Проте українська сторона подала правки і ключові небезпечні норми усунули з проекту.

Про це повідомив у коментарі журналістам народний депутат «Батьківщини», заступник члена Постійної делегації у ПАРЄ Сергій Власенко.

«Але цього не відбулося. Ми завадили цьому. За Асамблеєю залишається можливість і право застосовувати обмеження права голосу для делегацій та обмеження для повноважень делегацій», – сказав він.

Сергій Власенко також зауважив, що російське лобі в Асамблеї – величезне.

«Росія робитиме все, щоб повернутися до ПАРЄ, але ми будемо протидіяти», – наголосив представник «Батьківщини».

Але водночас, на тлі цих подій, політик обурився діям української влади.

«Як відповідати на питання колег по ПАРЄ про те, що рівень корупції в Україні величезний, що керівництво держави, зокрема і президент, торгують з РФ, а ми вимагаємо, щоб вони ми не торгували», – риторично запитав він.

Резолюція Про виклики перед Парламентською асамблеєю Ради Європи початково мала на меті зняття санкційного тиску з РФ. Під час підготовки документу українська сторона подала ключові правки. У результаті Росія не отримала зміни процедури запровадження санкцій.

Нагадаємо, ПАРЄ позбавила делегацію Росії права голосу в січні 2015 року через агресію цієї країни проти України.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий