Юлія Тимошенко: Пріоритетом влади мають бути зарплати освітян та лікарів, а не дармоїдів у наглядових радах держпідприємств

apx5877-1-690x450

Бюджет-2021 має передбачати гідну оплату праці медиків, освітян, підтримувати армію, транспортну сферу, малий бізнес – цього домагається і домагатиметься «Батьківщина». Щоб не дозволити владі знущатися з тих, від кого насправді залежить майбутнє країни.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, коментуючи на своїй Фейсбук-сторінці рішення Кабінету Міністрів, яким він до кінця 2021 року зупинив дію постанови про зростання зарплат вчителів на 20-70%.

«Уряд на рік відтермінував вступ у дію постанови про підвищення зарплат освітянам… Серйозно?! Тобто на мільйонні виплати Коболєву та дармоїдам у наглядових радах держпідприємств гроші є, а на 4 прожиткові мінімуми для вчителя немає? Звісно, ми не миритимемося із цим неподобством», – обурилася Юлія Тимошенко.

Вона запевнила, що фракція «Батьківщина» в парламенті простежить, щоб у бюджеті на наступний рік були належно профінансовані головні сфери відповідальності держави перед народом – армія, транспорт, освіта, медицина, передбачена підтримка малого бізнесу. І обов’язково, зауважила Юлія Тимошенко, мають бути передбачені кошти на боротьбу з епідемією, що поки не відступає.

«Альтернатива бездумній антинародній політиці є!«Батьківщина» доведе це ще не раз!» – наголосила вона.

Нагадаємо, що згідно з повідомленнями Міністерства освіти і науки, Кабінет Міністрів України зупинив до 31 грудня 2021 року реалізацію ухваленої в липні 2019-го постанови №822 про зростання зарплат вчителів на 20-70%.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий