Юлія Тимошенко: Ми маємо залучити інтелектуалів до управління країною

54233867_582754402225816_577425608116535296_n

Вітчизняні інтелектуали мають брати участь в управлінні країною і працювати на її розвиток. Це передбачає Нова Конституція.

Про це Юлія Тимошенко сказала під час зустрічі з науково-технічною елітою у Харкові, де вона перебуває в межах передвиборчого туру Україною.

За словами лідера «Батьківщини», наша країна має унікальний інтелектуальний потенціал, але й досі не увійшла в 4 промислову революцію. І це в той час, коли на світових майданчиках обговорюють вже те, як будувати стосунки між людьми в епоху цієї революції.

«Нам треба негайно думати про те, як інтегруватися, стати частиною розвитку сучасного людства. Адже поки що знаходимось на узбіччі», –  зауважила вона.

Голова партії зазначила, що в ініційованому нею та розробленому разом з кращими фахівцями країни Новому економічному курсі – програмі покрокових змін  в країні – передбачено, як із застарілої сировинної моделі перейти до інноваційної економіки.

На жаль, звернула увагу лідер «Батьківщини», сьогодні Україна в інтелектуальній площині «умудрилися стати сировинним придатком світу».

«Ми не виробляємо готовий інтелектуальний продукт, ми працюємо на аутсорсинг, на якому потім хтось будує успішність своїх економік», – сказала Юлія Тимошенко.

Вона також наголосила на тому, що наша держава має боротися за таланти та створювати умови, щоб здібні українці могли жити та працювати на Батьківщині.

Дбати треба не лише про рівень доходів, наголосила Юлія Тимошенко, а про всю систему життя, культуру, безкоштовну освіту, щоб створити можливості реалізувати себе кожному громадянину.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий