«Батьківщина» вимагає негайного ухвалення пакету законів, які захистять підприємців від жадібності влади

apm5530-690x450

Фракція «Батьківщина» вимагає негайного ухвалення пакету законів, які допоможуть вижити малому бізнесу.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час виступу у Верховній Раді.

Народний депутат зауважив, що з 1 січня вступає в силу законодавча база, яка фактично повністю зачищає ФОПи.

«Ситуація критична. Цими днями представники малого бізнесу, а це майже 5 мільйонів працівників в Україні, які не пішли на біржу праці, які своїми руками створили собі та іншим робочі місця, виходять на акції протесту. Недолуге рішення, яке фактично знищує малий бізнес, повинно бути негайно виправлено», – зазначив Сергій Соболєв.

Для того, щоб захистити підприємців, переконаний політик, потрібно невідкладно ухвалити необхідний для цього пакет документів.

«Наша фракція «Батьківщина» вимагає негайно розглянути пакет законів, які внесені в сесійну залу, які знаходяться у профільному комітеті, на яких вчора акцентували увагу представники практично всіх фракцій. Це закони, які реально допомагають вижити в цих умовах малому бізнесу», – закликав народний депутат.

«Потрібно чітко усвідомити, якщо державні підприємства і великий бізнес, і, перш за все, малі підприємці, які «несуть золоті яйця», нашими рішеннями будуть знищені, то держава буде мати дуже серйозні проблеми в наступному й без того непростому році», – застеріг Сергій Соболєв.

Як повідомлялося, фракція «Батьківщина» спільно із громадським рухом «SaveФОП» уклали Меморандум про взаємодію та співробітництво заради збереження і розвитку мікропідприємництва та спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий