Сергій Соболєв: Єдиний вихід із кровопролиття, яке готується зараз у Білорусі, – це законні чесні вибори

apm9269

«Батьківщина» підтримала проєкт постанови №3053А про заяву Верховної Ради України щодо ситуації в Республіці Білорусь.

Загалом за документ віддали голоси 228 народних депутатів.

Під час обговорення питання в парламенті заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв нагадав, що партія та її лідер Юлія Тимошенко на другий день зробили заяву про те, що єдиний вихід із кровопролиття, яке готується зараз у Білорусі, – це законні чесні вибори.

«Я думаю, що ця позиція є домінуючою в усьому світі, серед тих, хто бажає добра Білорусі та білоруському народу. І є одне дуже важливе питання – це чесні вільні вибори генерал-губернатора союзної держави, чи це чесні та вільні вибори президента незалежної демократичної та вільної Білорусі. Я думаю, саме цього і бажає кожен, хто розуміє наскільки відповідальні часи зараз є в державі Білорусь», – наголосив Сергій Соболєв.

Народний депутат застеріг, що «сценарій і та пастка», підготовані Путіним для Білорусі, є абсолютно знайомими Україні.

«Україні запропонували кредит три мільярди доларів, який тепер ми не можемо знайти. Так куди ж пішли ці гроші? Там – півтора мільярда доларів, які раптом запропонували на останніх переговорах у Сочі», – зауважив Сергій Соболєв.

Резюмуючи, він наголосив, що фракція «Батьківщина» без сумніву підтримує постанову щодо ситуації в Республіці Білорусь.

«Краща в цій ситуації єдина позиція парламенту для того, щоб білоруський народ відчував себе господарем на своїй землі», – підсумував Сергій Соболєв.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий