Юрій Одарченко: Зростання «мінімалки» не покращить рівень життя українців

apm1794-690x450

Українці не відчують підвищення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму на тлі зростання тарифів, збільшення податків і цін на продукти.

Про це заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Юрій Одарченко.

«Напередодні виборів уряд Порошенка-Гройсмана підвищив мінімальну заробітну плату та прожитковий мінімум. Але цього «зростання» українці ніяк не відчують. Законом України «Про Державний бюджет» затверджений рівень інфляції на рівні 7,4%, але насправді він буде набагато вищим. Додайте сюди зростання тарифів на газ (це вже було у 2018 році, буде і в 2019) та електроенергію, що аж ніяк не компенсує так зване підвищення мінімальних стандартів», – наголосив політик.

Він звернув також увагу на те, що рівень зростання економіки у 3%, запланований урядом, буде відбуватись за рахунок збільшення податків і цін.

«Підвищення мінімальної зарплатні та прожиткового мінімуму автоматично включатиметься виробниками в собівартість товарів і послуг, тобто громадяни сплатять більше, ніж отримають. Не треба забувати і про величезні зовнішні борги. Це означає, що запланованого зростання ніяк не буде відчутно», – пояснив народний депутат.

Юрій Одарченко переконаний: доходи простих українців зростуть лише після впровадження Нового економічного курсу, запропонованого Юлією Тимошенко.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий