Херсонська «Батьківщина» домоглася перевірки діяльності «Херсонгазу»

apm1794-690x450

Державна регуляторна служба України погодила вимогу «Батьківщини» щодо проведення НКРЕКП позапланової перевірки «Херсонрегіонгазу» у зв’язку з незаконним нарахуванням херсонцям боргів за 2015-2016 роки.

Як інформує прес-служба Херсонського обласного партійного осередку, про це повідомив народний депутат України від фракції «Батьківщина» Юрій Одарченко.

«Я як народний депутат на вимогу пересічних херсонців, котрих «Херсонрегіонгаз» залякує претензіями сплатити так звані борги за 2015-2016 роки, разом з ними звернувся з відповідним зверненням до Державної регуляторної служби України з проханням погодити проведення позапланової перевірки ТОВ «Херсонрегіонгаз» у зв’язку з порушення ними вимог чинного законодавства України та вчинення протиправних дій в частині незаконного донарахування побутовим споживачам боргів за 2015-2016 роки», —  сказав Юрій Одарченко.

Очільник Херсонської «Батьківщини» особисто відвідав засідання Державної регуляторної служби, під час якого довів необхідність обґрунтування такої перевірки з урахування усіх норм українського законодавства.

«Херсонрегіонгаз» розповідає про те, що їх підприємство збиткове. Таким чином вони намагаються виправдати свої дії стосовно нарахування херсонцям так званих боргів. Сподіваюся, що НКРЕКП поставить крапку у цій справі, яка виникла через недолугу політику можновладців», — заявив народний депутат.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий