Санкції РФ вкотре підтвердили, що Порошенко співпрацює з країною-агресором, – Юлія Тимошенко у Львові

apm3176-690x450

Санкційний список РФ викрив корумповану владу України, яка погрузла у зв’язках із країною-агресором, заробляє на війні та платить податки в російський бюджет.

 

Про це Юлія Тимошенко заявила під час прес-конференції у Львові.

За її словами, списки, оприлюднені російською владою, вкотре засвідчили очевидне. І одразу зруйнувалася та політична технологія, яка готувалась Порошенком на наступні президентські вибори проти лідера «Батьківщини».

«Ця брудна стратегія президента, яка каже про те, що він нібито патріот, єдиний рятівник України, а решта – «рука Кремля», зруйнувалась. Підприємства «Рошен» та все, що з ними пов’язано, не увійшли до списку, а ті, хто увійшли, – це чітко зрозумілі прізвища, зрозуміло, за що їх внесли. Це все поставило політичні обставини на свої місця», – зауважила Голова партії.

Юлія Тимошенко наголосила, що їй «немає чого боятися санкцій»: «У мене особисто, у моєї родини, друзів немає бізнесу в країні-агресорі. У мене немає інших справ, окрім становлення миру в Україні».

На переконання лідера партії, українська нація має дуже уважно проаналізувати ці обставини та зробити висновки, «де є політичні технології, щоб не допустити можливості відродження України, а де є глибоко корумповані керівники держави, які погрузли у зв’язках з РФ, і хто є патріот».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий