Херсонська «Батьківщина» ініціює скасування рішення про реорганізацію лікарень

apm1794-690x450

Фракція «Батьківщина» в Херсонській міській раді ініціює скасування рішення про реорганізацію закладів охорони здоров’я у некомерційні підприємства.

Як інформує прес-служба Херсонського обласного партосередку, про це на прес-конференції заявив народний депутат України, очільник обласної «Батьківщини» Юрій Одарченко.

«16 серпня депутати Херсонської міської ради ухвалили рішення про реорганізацію трьох лікарень міста в некомерційні підприємства. Проекти статутів створених підприємств засвідчують, що херсонці з власної кишені оплачуватимуть медичні послуги за встановленими тарифами. Тепер у лікарнях діятиме офіційний прейскурант за кожну медичну послугу», – наголосив політик.

Очільник Херсонської обласної «Батьківщини» вважає, що таке рішення депутатів міської ради суперечить ухваленій Кабінетом Міністрів України концепції фінансування охорони здоров’я щодо недопустимості збільшення витрат громадян у випадку хвороби, або відмови від отримання медичної допомоги через неможливість її оплатити.

«Виходить, якщо у вас немає грошей, то лікарі можуть відмовити вам у лікуванні. Це і є головною метою медичної реформи – забрати у людей останні гроші та позбавити їх можливості отримувати медичну допомогу!» – підсумував Юрій Одарченко.

Депутати від «Батьківщини» вже найближчим часом порушать на сесії Херсонської міськради питання про скасування реорганізації лікарень у некомерційні підприємства.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий