Архив рубрики ‘Новини’

apm9352-690x450

Олексій Кучеренко: Конкурентний ринок і продаж на біржі – це ті механізми, які допоможуть ціні на газ знизитися

Державну видобувну компанію «Укргазвидобування» необхідно передати у пряме підпорядкування Кабінету Міністрів, щоб підвищити її ефективність і дати можливість продавати видобутий газ на біржі за ринковими цінами.

default-meta-thumb-new

«Батьківщина» Херсонщини вшанувала учасників Революції Гідності

Активісти Новокаховського міського осередку «Батьківщини» взяли участь у заходах, що відбулись з нагоди Дня Гідності і Свободи.

apx5877-1-690x450

Юлія Тимошенко: Пріоритетом влади мають бути зарплати освітян та лікарів, а не дармоїдів у наглядових радах держпідприємств

Бюджет-2021 має передбачати гідну оплату праці медиків, освітян, підтримувати армію, транспортну сферу, малий бізнес – цього домагається і домагатиметься «Батьківщина». Щоб не дозволити владі знущатися з тих, від кого насправді залежить майбутнє країни.

apx5689-1250x550

Юлія Тимошенко: Потрібно негайно консолідувати зусилля місцевих громад та почати роботу в інтересах людей та України

Результати місцевих виборів показали, що люди проти того курсу, яким веде країну чинна влада. Тому сьогодні потрібно негайно започаткувати нову стратегію, яка відповідає національним інтересам, та раз і назавжди припинити хибний шлях колонізації України з зовнішнім управлінням.

apx5877-1-690x450

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – альтернатива чинній владі

Офіційні дані ЦВК свідчать, що «Батьківщина» посіла друге місце за кількістю депутатів по всій країні, поступившись лише «Слугам народу». А це означає, що люди чітко сказали, кого бачать альтернативою чинній владі.