Архив рубрики ‘Новини’

apm0386-1250x550

Юлія Тимошенко – гість ефіру «Свобода слова Савіка Шустера»

У п’ятницю, 25 вересня, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко візьме участь у програмі «Свобода слова Савіка Шустера» на телеканалі «Україна».

apm9269

Сергій Соболєв: Ці місцеві вибори будуть важливішими за минулорічні президентські і парламентські

Минулого року українці голосували на емоціях, на вірі вирішити всі проблеми країни одним голосуванням. Сьогодні люди вже побачили, на що спроможні «нові обличчя», і їхньому розчаруванню немає меж. На цих місцевих виборах люди не голосуватимуть за аматорів Зеленського і не піддаватимуться маніпуляціям.

apx3631-690x450

Григорій Немиря взяв участь у зустрічі ЄНП та групи однодумців у ПА ОБСЄ

У четвер, 24 вересня, заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря взяв участь в онлайн-зустрічі Європейської народної партії та групи однодумців в Парламентській Асамблеї ОБСЄ.

default-meta-thumb-new

«Батьківщина» Херсонщини долучилась до екологічної акції

Представник Херсонської «Батьківщини», міський голова Голої Пристані Олександр Бабич взяв участь в екологічній акції з очищення берегу річки Конка.

apm3208-690x450

Іван Крулько: Не в ФОПах і пенсіонерах треба шукати резерви для бюджету-2021

Наповнення бюджету має відбуватися завдяки боротьбі з контрабандою і корупцією, зокрема в НАК «Нафтогаз», а не шляхом обкрадання пенсіонерів, ФОПів і скорочення субсидій.