Архив рубрики ‘Новини’

apm4964-1250x550

Юлія Тимошенко: Провал вакцинації та «тарифний» грабіж – наслідки корупції та некомпетентності влади

Вже настала друга весна, коли українці чекають виконання обіцянок президента про закінчення епохи бідності, припинення корупції і покарання злочинців. Насправді за два роки ситуація тільки погіршилася – корупцію покривають в офісі президента, уряді та парламенті. «Батьківщина» не буде мовчки спостерігати за здачею національних інтересів.

Video series Online casino conflicts Along with A Potential near future Associated with That Slot Machine Industry

Hi there all… all the winter months may very well merely bypass the location that is not lame right from shopping early in advance pertaining to February and also locating at which one of the best play dwelling added products will likely be camouflaging. This particular Mexican-inspired on the net pokie because of Aristocrat can […]

apm0922-1250x550

Юлія Тимошенко: Влада має понести відповідальність перед людьми, якщо вакцина не спрацює

Команда «Батьківщини» розробила спеціальний законопроєкт, покликаний захистити кожного українця від можливих негативних наслідків вакцинації від COVID-19. Як і в усьому цивілізованому світі, українська влада має нести всю повноту відповідальності, якщо вакцина не спрацює, і компенсувати людям завдану шкоду.

1-938x550

Юлія Тимошенко до 150-річчя Лесі Українки: Її вірші – найкращий засіб від безпорадності, суму й відчаю

«Стояла я і слухала весну»…. Над Лесею вже цілком весняно співають пташки… Така собі «Лісова пісня», яка завжди з нею…

apm4119-690x450

Юлія Тимошенко – гість ефіру на телеканалі «Україна 24»

У середу, 24 лютого, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко візьме участь у програмі «ХАРД з Влащенко» на телеканалі «Україна 24».