Архив рубрики ‘Новини’

Premier League could suffer cut in automatic places in revamped Champions League

The Premier League confronts dropping among its four Champions League areas that are automatic under proposals from the European Leagues. Serie A, la Liga and the Bundesliga would be affected by suggestions to revert to three areas beyond 2024 into the group stage of Europe club competition, with the club. UEFA awarded four automatic set […]

логотип_партії

«Батьківщина» одноголосно підтримала закон щодо протидії аграрному рейдерству

Фракція «Батьківщина» проголосувала за законопроєкт №0858, який дозволить комплексно врегулювати питання протидії рейдерству та унеможливить неправомірне заволодіння землями.

apm6058-690x450

Новостворений Національний штаб захисту рідної землі вимагає від президента референдуму

Понад 40 політичних та громадських організацій, які виступають проти розпродажу землі, об’єдналися в Національний штаб захисту рідної землі. До його складу увійшли представники політичних партій та рухів, наукових та професійних спілок, волонтерських та ветеранських організацій. Партія «Батьківщина» долучилася до роботи Штабу. Лідер партії Юлія Тимошенко взяла участь у його першому засіданні.

apm1285-690x450

Сергій Соболєв: Українцям потрібен Виборчий кодекс, який не порушуватиме права людей та Конституцію

На вимогу фракції «Батьківщина» Верховна Рада України відклала розгляд антиконституційного проєкту Виборчого кодексу. Про це повідомив перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв під час спілкування із журналістами у парламенті.

apx3807-690x450

Сергій Соболєв: Мир – це НАТО

Фракція «Батьківщина» підтримала заяву Верховної Ради, в якій закликає президента забезпечити підготовку та подання до Північноатлантичної ради НАТО та Генерального секретаря НАТО звернення про підтвердження наміру України отримати План дій щодо членства в Альянсі.