Архив рубрики ‘Новини’

apm1794-690x450

Юрій Одарченко: Українцям потрібен бюджет соціального захисту

Україні потрібен бюджет, який повністю покриє питання соціального захисту населення. Про це на брифінгу в парламенті заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Юрій Одарченко.

логотип_партії

Херсонська «Батьківщина» висунула кандидатів на місцеві вибори

Бериславська районна партійна організація «Батьківщина», що на Херсонщині, провела конференцію, делегати якої ухвалили рішення про участь у виборах Шляхівської та Милівської ОТГ, що відбудуться 23 грудня 2018 року.

apm1058-690x450

«Батьківщина» вимагає негайно включити до порядку денного постанову про скасування підвищення ціни на газ

«Батьківщина» вимагає від Голови Верховної Ради негайно винести на розгляд парламенту постанову про скасування рішення Порошенка підвищити ціни на газ для населення. Про це сьогодні з парламентської трибуни заявив перший заступник Голови фракції Сергій Соболєв.

apm1287-1-690x450

Соціологія тижня: здоровий глузд проти шоу-бізнеса

Погіршення економічної ситуації в країні, зростання цін та тарифів і абсолютна неготовність влади до опалювального сезону змушує, нарешті, наших громадян потрохи відволікатись від телевізора і починати адекватно оцінювати реальність. Проте… частина з них готова продовжувати вірити телевізору, якщо він показує «інше життя» в серіалі, зробленому в жанрі політичної сатири. Саме про це свідчать дані актуальних […]

apx4704-690x450

«Батьківщина» не голосуватиме за нікчемний корупційний бюджет-2019

«Батьківщина» не голосуватиме за нікчемний проект Державного бюджету на 2019 рік. Усі, хто його підтримає, – це спільники корупційних оборудок Петра Порошенка.